Ogłoszenie

Serwer OFF

#1 2013-10-30 18:18:00

 ASYMILO

Noobek

Call me!
Skąd: A tam za górką
Zarejestrowany: 2013-07-13
Posty: 23
Punktów :   

serwer umiera!

witam, chcę się zapytać administrację co ma zamiar zrobić z serwerem ponieważ nikt już na ten serwer nie wchodzi.
miało być tak wiele zmian, ciężka robota od wersji 1.7 a jest 0 graczy na serwie i 1.7.2 .
jakie macie plany i czy w ogóle coś macie?
dobrze grało się na tym serwerze i chciałbym aby tak pozostało


"Nigdy nie mów żegnaj.
To odbiera nadzieję na kolejne spotkanie.
Może jeszcze się zobaczymy."

Offline

 

#2 2013-10-31 11:27:23

Apcpc

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-30
Posty: 48
Punktów :   

Re: serwer umiera!

na 1.7.2 czekam na wersje stabilna i ogarniętą wraz z pluginami ale jest to w trakcie rozwoju więc trzeba cierpliwie czekać. Mógł bym wrzucic wersje alfa spigota gdzei serwer wysypywał by się co 30 min ale to więcej znuży grę aniżeli poprawi..

Ogólnie chce sie ruszyć z tematem po wprowadzeniu 1.7.2
ponieważ teraz mapa i tak nie przetrwa, zaś na 1.7.2  przygotuje plan spawnu i całą resztę
włączenie z filmikiem i reklamą..
póki co nie ma to sensu skoro mapę szlag trafi.. więc póki co zostaje nam czekać aż ogarną 1.7.2 i pluginy
+ Wasze propozycje drodzy gracze.. a Waszego zaangażowania nie ma i nie widać..

a to Wy budujecie serwer.. ale marudzić zawsze można..
najprościej wejść na serwer zobaczyć że nikogo nie ma i wyjść... w ten sposób chcecie by grali ludzie skoro zawsze jest 0 ? bo nikt nie gra nawet nie próbuje.. ja zauważyłem że wystarczy ze jedna osoba posiedzi online dłużej i zaraz zbierają sie inne..

ale najprościej szukać błędu w administracji bo to że serwer jest stabilny bez lagów i można na nim pograć to za mało..

to szczerze idzta grać na jakims prowadzonym przez 10 latka serwerze z nasranymi w chuj pluginami wszystko o wszystkim do wszystkiego z super mega admin shopem aby pograć w mc 5 min i stwierdzić ze to nudna gra bo ma się wszystko pod nosem..

Marudziliście marudzicie i będziecie marudzić...
a ja powiem tak... dużo pracy mnie kosztowało by ogarnąć maszynę jak i sam serwer by grało się przyzwoicie dobrze i bez lagów.. w cholere czasu poświeciłem aby ogarnąć pluginy ich schematykę i konstrukcie aby je dobrze skonfigurować...

i szczerze mam w D Was pożałowania graczy którzy tylko marudzą bo źle i mało kto gra skoro sami kurwa nie gracie...

podsumowując o ile coś do Was dociera.. pocałujcie mnie wszyscy serdecznie w D i spierdalajcie na inne serwery ze słitaśnymi pluginami gdzie pogracie 10 min  i pójdziecie w pizdu na inny serwer..
To jest wg Was gra ?
Nie obrażając wszystkich ale szczerze mam po dziurki w nosie dzieci co chodzą i marudza bo im mamusia kieszonkowe zabrała albo batonika nie dostali....

To jest serwer dla normalnych ludzi... a że mało takich to i mało graczy...

a zamknąć serwer to dla mnie 5 min...

zastanówcie się czego wy chcecie.. bo najwyraźniej sami nie wiecie..

pominę fakt że forum tez leży i wszyscy mają to w D..

Offline

 

#3 2013-10-31 15:55:47

 ASYMILO

Noobek

Call me!
Skąd: A tam za górką
Zarejestrowany: 2013-07-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: serwer umiera!

myślę że trochę przesadzasz...
nie mówię o masie pluginów ani o tym że wszystko ma być oczojebne żeby było lepiej widoczne.
po prostu stwierdzam że fakt że nie jest najlepiej z serwerem.
chcesz? mogę pomóc [na miarę moich możliwości] budować itp, bo naprawdę nie wiele trzeba żeby serwer się podniósł.


"Nigdy nie mów żegnaj.
To odbiera nadzieję na kolejne spotkanie.
Może jeszcze się zobaczymy."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielun.pun.pl www.naruto--fun.pun.pl www.arkusze.pun.pl www.immn.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl