Ogłoszenie

Serwer OFF

#1 2013-08-01 23:12:18

 oporowykoks

Noobek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-07-26
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Propozycje by oporowy

W tym temacie opisze  wam moje propozycje eventów lub urozmaiceń jakie mogłyby być organizowane/dodane przez administracje serwera.
Proszę o komentarze pod tematem, może też macie ciekawe pomysły. Czas je przedstawić:


Pomysł na event nr.1

  Pierwszym pomysłem jest to aby zbudować bardzo duży labirynt z jedną skrzynią. ( W niej nagroda np.: dobry mieczyk, diaxy zależy od
administracji serwera) Można by to fajnie urozmaicać np. Każdy gracz na początek dostaje sztukę ,, Fajerwerka " i zamiast skrzyni tabliczkę
z napisem: jeżeli odnalazłeś tą tabliczkę wystrzel ,,Fajerwerka" i poczekaj na kogoś z administracji. ( Oczywiście admin był by tam i miał wszystko na oku.)
No i po wystrzeleniu admin podlatuje do gracza i daje mu nagrodę i all tepają się do domów lub spawn. W labiryncie nie było by PVP ani możliwości niszczenia bloków.  A na labirynt admin sam by tepał graczy na inną mapę/świat.

Pomysł na event nr.2

Kolejnym pomysłem jest to aby stworzyć bardzo duże pomieszczenie a w nim podłogę, która by się zapadała po złym nadepnięciu na płytę naciskową.
A mianowicie pod płytą naciskową znajdowałby się piasek i TNT lecz tylko jedna droga 1 kratkowa prowadziłaby po wygraną. I to polega na tym że gracz musi powolutku iść aby nie spać i przejść całą drogę do nagrody bez spadnięcia. Jeżeli spadnie zostaje zdyskwalifikowany i odpada.

Pomysł na event nr.3

Kolejnym pomysłem jest to że robimy wielkie pomieszczenie i wstawiamy tam 500 skrzyń z czego tylko w jednej jest nagroda. Polega to na tym że pociągając za dźwignie admin wpuszcza graczy do pomieszczenia ( z takich boksów zamkniętych na piston) i oni w tym pomieszczeniu musza znaleźć tę skrzynię ze skarbem jeżeli ktoś znajdzie pisze adminowi i admin kończy zabawę.





Pomysł na Urozmaicenie nr: 1


Nie wiem czy da się tak ale chyba tak. A mianowicie stworzyć nowy świat na który by  gracz był tepany zamiast bana na czas. Na owym świecie znajdowałoby się więzienie. (tak mapka) Oczywiście na mapie nie było by żadnych komend. Więzienie byłoby w formie takiego toru przeszkód.
Polegałoby to na tym że owy gracz musi przejść te n tor aby dojść do Potralu do netheru. tam już komendy by działały. Po drodze oczywiście znajdowałyby się jakieś małe pułapki lub coś takiego. Tylko pytaniem jest czy by dało raden na tym nowym świecie to jakoś wgrać ? czy trzeba by było budowac samemu?


MINECRAFT

Offline

 

#2 2013-08-01 23:13:53

mocny

Noobek

Zarejestrowany: 2013-07-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: Propozycje by oporowy

czesciowy plagiat mojego pomysłu

Offline

 

#3 2013-08-01 23:19:38

 oporowykoks

Noobek

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-07-26
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Propozycje by oporowy

nie częściowy tylko 1/4 a mianowicie Urozmaicenie nr 1
ale pomysł ciekawy tylko trzeba by było go dobrze dopracować/


MINECRAFT

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6ligaonline.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl www.darknaruto.pun.pl www.notabene.pun.pl